Nejpravdivější z vín

Nechceme lakovat příběh značky ARTE VINI na růžovo. Nakonec, ve víně je pravda - a ta vždycky vyjde najevo. Proto od nás nečekejte povídačky o tajemném rodinném receptu a po generacích předávaném rodinném vinařství.

Vyrábíme vína moderního střihu. Nestydíme se za to, že využíváme technologie k tomu, abychom získali ze stoprocentních hroznů ten nejlepší možný výsledek. Navazujeme na to nejlepší z moravských vinařských tradic, respektujeme terroir vinařských poloh z viničních tratí na Velkopavlovicku a Znojemsku.

Náš enolog René J. Vrátil je velmi známou osobností mezi českými vinaři. U nás se stará především o to, aby naše vína skutečně vycházela zumění vinařského řemesla". I proto se nesnažíme podbízet cenou, ale dávat na trh pouze ta vína, za jejichž kvalitou si od způsobu pěstování až po výslednou chuť stoprocentně stojíme.

Všechny naše vinice obhospodařujeme dlouhodobě udržitelným způsobem a průběžně je udržujeme v ekologické rovnováze.

Ve sklepě používáme výhradně tradiční a přírodní výrobní postupy, které umožňují vyniknout jemným vůním a chutím, které našim vínům dodávají kvalitní, pečlivě sklízené a následně důkladně tříděné hrozny.

Oceněná vína

vp2023_
Znojmo2020
kralvinzlata
kralvinstribro
salon_transparent
JAROVÍN-ROSÉ-zlatá
Nákupní košík
Přejít nahoru